Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Le lehet védetni képregényötle...

Le lehet védetni képregényötletet? (Nem konkrétan csak a karaktereket)

Figyelt kérdés
Szóval konkrétan a sztorit és alapötleteket le lehet védetni?
2011. máj. 30. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha azt írtam volna, hogy van 1 millió Ft-om, mibe fektessem, már rég lecsaptak volna a pénzügyi tanácsadó hiénák! :D
2011. máj. 30. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármit le lehet védetni, csak pénz kell hozzá, mert nem olcsó. Sok az OVB-s k**g... :) Multkor egy jót veszekedtem egyel, mivel tudok olyan lehetőségeket amivel 5-6x-sa jön vissza a pénznek, és nem hitte el, még akkor sem amikor kimutatásokat mutattam. Egyszerűen megmondtam neki te átvered az embert keresel rajta 20 ezret én meg kaszálok és nem ver át senki.
2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi ez a lehetőség amivel meg lehet öt-, hatszorozni a pénzt? De ha a másik típus vagy, a forexhuszár azért is lecsapok :D
2011. máj. 30. 20:03
 4/4 anonim válasza:
Ötletet nem lehet levédetni, csak konkrét forgatókönyvet..
2011. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!