Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen otthoni munkák vannak...

Milyen otthoni munkák vannak amiből lehet pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Például olyanra gondolok, hogy növény termesztése, eladása. (ezzel csak az a "problémám", hogy sok zöldséget és gyümölcsöt eszünk így eladásra már nem kerülne sor:))
2011. máj. 28. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szilvát, barackot, fözzél belőle finom lekvárt. A piacokon könnyű eladni.
2011. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez jó csak sajnos amennyi gyümölcs kell hozzá és amennyiért eladnám alig jönne be pénz, másik meg, hogy a családnak kell csinálni ígyis úgyis és akkor már ők ennék meg.:D
2011. máj. 28. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak tyúkjaim, és a tojást nem tudtuk mind megenni.
2011. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Fűszerekkel érdemes lehet foglalkozni. Azt úgysem eszitek korlátlan mennyiségben, ráadásul arányosan sokkal drágábban lehet eladni és kis heyet foglalnak és általában nincs sok macera velük. Erre akár egy webshopot is el tudnék képzelni, ehhez persze egyéni vállalkozói kell, de ha gyerekkel vagy otthon vagy van főállásod, akkor csak a bevétel után adózol. A webshop költsége pedig minimális, éves szinten párezer a domain és a tárhely (max. 10e), plusz ha nincs olyan, aki meg tudja csinálni neked, akkor meg kell csináltatni, annak a költsége attól függ, mennyire csicsás oldalt akarsz. De ha van időd, egyedül is nekiállhatsz, valami csak összejön :)
2011. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam! Lehet belevágok.:) Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek válaszok.:)
2011. máj. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!