Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit írjak még az önéletrajzomn...

Mit írjak még az önéletrajzomnak erre a részére?

Figyelt kérdés
Óvodai dajkai állást szeretnék megpályázni. Leírtam, hogy szeretem a gyerekeket, csak nem tudom megfogalmazni egy-két mondatban, hogy miért én lennék a nyerő erre az állásra.
2011. máj. 27. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el rajta! Az önéletrajz akkor jó, ha nem sabondumát írsz, hanem őszintén az igazat. Szerinted miért te lennél a nyerő? Miben vagy jó, mi az, amiben átlagon felüli képességeid vannak, esetleg milyen tárgyból voltál kiemelkedően jó. Ha volt előző munkahelyed, gyakorlatod, miért szerettek, mit dicsértek benned.

Persze ehhez kell egy adag önbizalom, de próbáld meg összeszedni magad és megírni!

2011. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!