Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy válhat valakiből LG-s,...

Hogy válhat valakiből LG-s, Samsung-os, JVC-s, Remington-os stb márka promótere/hostesse?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ügynökségek,akik ilyen hostesseket keresnek...általában ezek lányoknak szólnak...fiuknak nem nagyon... de pl.Szombathelyen az egyetemen tele van ilyen hirdetésekkel a faliújság,ha lány vagy és nem vagy olyan,mint egy bányarém,és neadj'isten még felsőoktatási jogviszonyod is van,akkor játszva be lehet ilyen helyekre jutni...egy munka kell,mint referencia,ha azt megszerzed,akkor utána mehet a dolog...én annó ugy csináltam,hogy egyet elvállaltam ingyen,azzal a feltétellel,hogy oké,vállalom ingyen(így nekik is jó volt,mert nem került ez az egy rendezvény pénzükbe részemről),de cserébe elvárom a tapasztalati referencia igazolását.Azóta van tapasztalatom,és ennyi.Ezt,és még egy csomó mást azóta minden önéletrajzomba beírom,bárkinek is küldöm.
2011. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!