Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera! Most miért nem válaszo...

Vatera! Most miért nem válaszol? Mi ez a nagy csend? -. -

Figyelt kérdés

Vaterán vettem egy winchestert a számítógépembe. Az eladó először nagyon kommunikatív volt rögtön el is küldte a bankszámlaszámot. Viszont már lassan két napja küldtem egy e-mailt hogy a pénzt befizettem jöhet az áru. De nem válaszol meg semmi:/ Pedig vaterán nagyon sokszor belépett már. Miért nem küldi már el végre az árut?

Nem hiszem hogy átvert hisz több tízezres árukat árul miért pont engem b*szna át??84 pozitív értékelése van és 0 negatív valamint 0 semleges.


2011. máj. 20. 19:41
 1/9 anonim válasza:
hasonlóan vagyok:( cipőt rendeltem,már elutaltam a pénzt,addig megbeszéltük,15.ére azt mondta megjön,de semmi..nem kaptam meg..ráadásul nem ír vissza a leveleimre.............
2011. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
1.vagyok,..bocs az offért.
2011. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 nap? felesleges aggódnod
2011. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmi baj. érdekel hogy másokkal is történt-e valami hasonló eset. Egyébként a te eladódnak volt negatív vagy semleges értékelése?
2011. máj. 20. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Két napja fizetted be a pénzt,az legkorábban másnap,de lehet,hogy mára érkezett meg a számlájára,illetve kapta róla az sms-t.Felesleges aggódnod,ha egy hét múvla se kapod meg,majd akkor.
2011. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó még nem aggódok csak miért van az hogy 4-5 óránként belép a vaterára akkor e-mailre miért nem? Nem gondolom hogy átvert hisz már 2 éve fent van és van 84 pozitív értékelése.. Most sokra menne az én pár ezer forintommal..
2011. máj. 20. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mondom,hogy lehet még oda sem ért a pénzed.
2011. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 nap valóban nem probléma. Utalásnál ha másik banktól utaltál általában 2 munkanap, mire megkapja. Ha sok adásvétele van elképzelhető, hogy nem minden nap nézi a bankszámlát és nincs kedve sem válaszolni naponta feleslegesnek tűnő levelekre.


Én pl hetente kb 10-15 terméket adok el, de csak szerdán és pénteken nézek rá a bankszámlára, akkor is postázom a termékeket. Általában egynél többször nem válaszolok emailre, csak ha változás van. Pl ha egyszer írtam, hogy amint beérkezik a pénz postázom, akkor ha utána minden nap kapok egy kérdést, hogy "megérkezett ma a pénz? és ma?" akkor azokra nem válaszolok. Amint megérkezik visszajelzem (írom visszajelzésben hogy ma postázom) és postára adom.

2011. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Az eladó ráadásul azt írta, hogy feladta a csomagot a postán, négy nap múlva bementem a postára, sehol semmi. Másnap megjött a csomag, előző napi feladási dátummal.

Mivel rendesen megküldte az árut, pozitív értékelést adtam, hogy ne kavarjak neki. De azért csóváltam a fejem.

2011. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!