Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt hagytál már el?

Mennyi pénzt hagytál már el?

Figyelt kérdés
Úgy értem buszon, suliba, buliban? Mennyi volt a legtöbb amit elhagytatok?
2011. máj. 19. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
6,000+1,500-as feltöltőkártya.
2011. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még semmit. Anyu múlt héten 15 ezret a pénztárcájában, a férjem pedig az Auchanban vagy 2 éve félmillió Ft-ot (céges pénzt) :(
2011. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uhh...az gáz lehetett...de nem volt az Auchanba kamerák??
2011. máj. 20. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Auchan parkolójában vette észre, hogy nincs a hóna alatt a táskája. A kezében szatyrok voltak. Berakta gyorsan őket a kocsiba, és visszanyargalt azon az úton, ahogy kijött. Táska sehol. Egyik polcnál még emlékezett, hogy a hóna alatt volt, oda is elment, nem volt sehol, se a földön, se a polcon. Szólt a biztonsági őröknek, jegyzőkönyvet vettek fel, azt mondták, értesítik, ha megvan. Mondanom sem kell, sose lett meg :(( Jó tanulópénz volt...
2011. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem egyszer kiszálláskor kieshetett az autóstáskám, és nem vettem észre. Volt benne 3 millió, éppen vásárolni mentem pár műszaki cikket. Fizetésnél vettem észre hogy a kocsiban hagytam. Gondoltam én....Addigra már egy "kedves" ember magával ragadhatta valószínűleg a földről. Igazából nem is a pénz érdekelt, azt bemegyek a bankba és kiveszem újra, hanem az összes iratom ami létezik. Az az utánjárás nem volt semmi. Le volt járva pont a bankkártyám, ezért volt nálam ennyi készpénz. Viszont személyi híján a pénzt sem tudtam újra felvenni, ezért elhalasztódott a vásárlás.
2011. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt valahogy nehezen bírom elképzelni, hogy elhagy valaki 3 milliót, és nem is a pénz érdekli, hanem a papírjai. Hát én letojnám a papírjaimat, ha elhagynék 3 milliót bakker. Amikor a férjem elhagyta azt a félmilliót, fél évig bele voltam betegedve, pedig nem is kellett visszafizetnünk a cégbe! :(
2011. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez igaz, csak nem mindegy hogy mennyi pénz van valakinek a bankszámláján. Nem akarok nagyképűsködni, mert nem kenyerem, mivel biológus és gyógyszerkutató vagyok, és az egyik ilyen kutatásomat vette meg egy komoly gyógyszergyár 20 millióért, és havonta még két milliót fizetnek életem végéig, ha csak nekik dolgozom kizárólagosan. Ezért nem izgatott az a 3 millió. És még egyszer mondom, félre ne érts, nem nagyzolás akart lenni, ha nem reagáltál volna rá nem is írtam volna újra.
2011. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 éves voltam mikor a nyáron összegyűjtögetett pénzemmel útnak indultam vásárolni. Jópár üzletet végigjártam, vettem ezt-azt de csak kisebb dolgokat. Mikor egy márkásabb üzletben voltam és felpróbálás után úgy döntöttem megveszem a kiválasztott cuccokat, gyorsan megnéztem a pénztároz menetel előtt hogy biztos van-e elég pénzem (kisgyerek koromban volt hogy elfelejtettem pénzt vinni a magammal és a pénztárnál derült ki és ezt olyan cikinek éreztem hogy azóta szinte mindíg leellenőrzöm hogy van-e nálam). Ekkor láttam hogy eltűnt egy 20.000-es. Tiszta ideg lettem. Végigjártam az üzleteket ahol voltam, de természetesen nem lett meg. Elég sz@r kedvem volt utána néhány hétig. Ekkor döntöttem úgy hogy amikor csak lehet,kártyával fizetek.
2011. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!