Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, Pestre szeretnék költözni még idén, Kaposvárról. Nem akarok a városban maradni, az utóbbi időben sok negatív dolog ért a magánéletemben. Nyáron diákmunkát vállalok, így gyűjtök egy kis tőkét, albérletem is lenne már egy ismerősömnél. Munkavállalásban még tapasztalatlan vagyok. Mikor érdemes elkezdenem munkát keresni Pesten? Hogyan érdemes? Egyelőre nyelvvizsgám van, és a diplomámat is jövőre szerzem, ami gyakorlatilag még használhatatlan így. (Ráadásul kommunikáció szakon, a szakmámban egyelőre nem tudok elhelyezkedni, kapcsolatépítés szempontjából is jobb lenne a főváros.) Tudom, mindenkinek nehéz most az országban, de én nem szeretnék itt maradni, talán Pesten több a lehetőség. Mit javasolnátok nekem, hogyan lenne érdemes elkezdeni? Bármilyen tanácsot elfogadok, ami segíthet egy fészekből kirepülő fiatalt. A szüleimre nem igazán támaszkodhatok, szeretném elkezdeni a saját életemet.
2011. máj. 11. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy kommunikáció diploma az kb semmit nem ér. de a nyelvvel kezdhetsz valamit. kezd el önéletrajzot küldözgetni mindenhová, azért nem lesz egyszerű
2011. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Kicsit bővebben tervezd meg szerintem, de nem olyan olcsó Pesten albérlet ha nem találsz munkát, akkor rosszul is elsülhet. Már most keress munkákat Pesten.
2011. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!