Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számla nélkül tényleg nem ér...

Számla nélkül tényleg nem ér semmit a jótállás?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy laptopot, számla,blokk nélkül.Jótállást kaptam a forgalmazótól, az ér valamit?
2011. máj. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érvényes, mer CSAK a számlával tudod bizonyitani, hogy mikor vetted. De ha csak ennyi eszed van, akkor megérdemled.
2011. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A jótállási lapon rajta van, mikor lett értékesítve a forgalmazó által.Illetve a forgalmazó nyomdája is rajta van...
2011. máj. 4. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog a fontos: oda van-e írva a jótállási papírra, hogy csak számlával együtt érvényesíthető?

Ha igen, akkor valószínűleg bukta, bár egy próbával nem veszthetsz semmit.

Ha önmagában is érvényes, nyerő vagy.

Nekem sok számtech alkatrészem van, amihez csak a garancialevél kell, de ez le is van írva!

2011. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg rajta van, hogy csak a blokkal vagy számlával együtt érvényes.... Ilyenkor mi a teendőm?!
2011. máj. 4. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Értelmezni ezt a mondatot.
2011. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De okos valaki:)

Mondjam az eladónak hogy vásárolja vissza, vagy mit tegyek?

2011. máj. 4. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:

De mért vásárolná vissza, mikor egyszer semmi papírod nincs róla, amivel bizonyíthatnád, hogy te vásároltál tőle bármit is???

Így jártál ember, máskor majd okosabb leszel, mikor vásárolsz.

2011. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok megismételni:

"Ha igen, akkor valószínűleg bukta, bár egy próbával nem veszthetsz semmit."

Hátha elfogadják anélkül is, ha nem akkor van egy laptopod alkatrésznek... (Nem is mondtad mi baja)

2011. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaa, nincs baja, de félek hogy ez a garancia nem érvényes, mert áron alul vettem aukciós oldalon...
2011. máj. 4. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell hogy erősítsem: félelmed ebben a szituban, több mint jogos..
2011. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!