Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a tescoban csemegepulto...

Milyen a tescoban csemegepultosként dolgozni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra és lenne egy pár kérdésem:


Mennyi a fizetés kézhez?

Van-e ebéd idő?

Vagy valami szünet mikor le lehet ülni egy picit?


2011. máj. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
70 körül kap az ismerősöm, többet nem tudok..
2011. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt tudom, hogy van fél óra szünet. Én pénztáros voltam (diákként), és úgy rémlik, ott nincs folyamatos hajtás, de hát ugye melyik munkahelyen szeretik, ha munkaidőben ücsörögsz? De biztos van közte olyan munka, amikor le tudsz ülni, tehát nem hiszem, hogy 8 órát kötelezően állni kéne.
2011. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár én pék vagyok, de mellettünk van a csemegepult.

Fél óra szünet jár. Sok állóidejük nincsen, mert sajtot, szalámit kell szeletelni, lejárós termékeket leszedni, pultot, hűtőt takarítani, papírokat írni, kinti hűtőket tölteni, raktárban szétszedni az árut. Szóval van mit csinálniuk.

Melyikbe jelentkeztél?

2011. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csongrád megyében Hódmezővásárhelyibe jelentkeztem
2011. máj. 4. 20:34
 5/5 anonim válasza:
szar ott dolgozni én sajt és csemegepultban voltam.túlórát nem fizetik.szemetek mivel azt mondták olyan terméket tegyünk ki a pultba amit mi is megvennénk .erre húsosládába tenni kellett vizet forróvízbe kellett áztatni a büdös nyálkás húst,a sajtról pedig penészt kapargatni és átcsomagolni.lebasztak azért mert a kismamának vagy épp a kisbabás anyukának nem adtam oda azt a szalámit amit már 2hete átcsomagoltunk mert van lelkiismeretem a fönök erre azt vágta a fejemhez hogy nem vagy jó eladó mert a jó eladó a szart is eladja.hát jah akinek nincs lelkiismerete.akinek van nekem pedig van nem adtam oda mivel nekem is van gyerekem és tudom ha beteg milyen sok aggodalommal és fájdalommal jár.jah és elküldtek mert nem nyaltam és sokszor kiálltam az igazam mellett hogy délután 3 ig szólt a munkaidő és közbe még fél 6kor is ott csináltam a sok szaros lejárt cuccok csomagolását pedig mennem kellett volna gyerekért oviba és erre mit mondtak inkább én túlórázzak mint az akinek megy a vonat és hozzá a busz csatlakozás én ugyis helybéli vagyok.szóval aki teheti ne menjen tescóba dolgozni én ezt tudom ajánlani jó tanácsként szünet pedig nincs tapasztalat reggeltől estig voltam és csak 20percet vettem volna ki azt se vehettem csak 10et gyors meleg teára meg 2falatra volt időm mert mire kiértem mehettem is vissza.pedig 12órára 2szer fél óra járna sokszr nem vettem ki.
2011. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!