Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell munkát találni?

Hogyan kell munkát találni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és a nyárra diákmunkát szeretnék keresni ebben kérném a segítségeteket,mert egyedül nem találok a neten kérlek segítsetek keresni előre is köszönöm:))
2011. máj. 3. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Diákmunkát csak személyesen. A tuti módszer az, hogy nap mint nap bemész a diákszövetkezethez és addig jársz a nyakukra, amíg kapsz munkát.

Ha azt mondják, hogy egy hónap múlva menj vissza, ne hallgass rájuk, hiszen ha másnap beállít valaki egy munkával, azt rég elhappolták előled. Az internetig egy diákmunka nem jut ki, csak azok, amiket senki nem vállal el. Szóval a rosszak.

2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha a Balatonon szeretnék munkát?
2011. máj. 3. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor országos szövetkezethez mész és megkérdezed, ki foglalkozik azzal a térséggel. És onnantól őt zaklatod.

Az a lényeg, hogy legyél rámenős és nyomulós, mert ha nem vagy az, akkor esélytelen, hogy munkád legyen.

2011. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és olyan szövetkezet minden városban van vagy ez hogy működik?
2011. máj. 3. 15:51
 5/6 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Balatonra szeretnék menni a nyáron dolgozni.
2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én otthonról találtam siófoki munkát(akkor még tanultam), két évvel ezelőtt. Rákerestem az interneten pár hotelra, írtam nekik egy emailt, az egyik elhívott interjúra és felvett júniustól.
2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!