Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angliaban elo anyukak. Mennyi...

Angliaban elo anyukak. Mennyi tamogatast kaptok? Ertem itt a Gyest vagy ez hogyan megy Angliaban? Es az egyedulallo anyukak kapnak ide kint barmifele tamogatast?

Figyelt kérdés

Elore is koszonom a valaszokat

Szep napot


2011. ápr. 28. 19:16
 1/1 V.Piros válasza:

Szia!

Barmilyen tamogatashoz a minimum itt tartozkodasi ido 5 ev amennyire en tudom.

Child Benefit-et mindenki kap gyermeke utan ami havi 80 font. Ezen felul az ossz beveteletektol fuggoen igenyelhettek tobb fele segitseget.Child Tax Credit-et ami nalunk 250 font havonta.Ezt az eddig befizetett adotok alapjan szamoljak ki.Nalunk a paromebol mert o keresett jobban.Szinten adobol szamoljak a Tax credit-et is.Ez nalunk 100 font havonta.emelett van meg a Housing Benefit ami lakas tamogatas.ezt jobbara akkor adjak,ha kaptok Tax Creditet.ezt mi nem kapunk,otszor jelentkeztunk es folyton vissza dobtak.A tobbivel nem volt gond telefonon inteztem es max 1 honap alatt minden rendezodott.az ugyintezes sokban fogg attol melyik kornyeken laktok.Ha egyedul vagy a gyermekkel es meg van az ot eved,valamint dolgoztal is szules elott itt,akkor segitenek lakashoz jutni olcson.Minden ilyen ugyet intezhetsz a helyi Council-on keresztul de itt tenyleg mindent megtalalsz:

www.Direct.gov.uk.

remelem segitettem.Minden jot nektek

2011. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!