Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dániában Andreas Agro Kft-nél...

Dániában Andreas Agro Kft-nél szerzett tapasztalat? Korrektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 13:48
 1/6 anonim válasza:
Nagyon rendesek, tisztességesek. Dániában keményen kell dolgozni, enélkül nem is érdemes nekivágni.
2011. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ortilio válasza:
Igen. Én fél évet voltam velük Dániában, minden rendben ment. Amikor az első munkának vége lett egyből szereztek másikat. Lehet ősszel megint velük megyek, ha addig nem találok itthon mást.
2012. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyelvtudással,vagy anélkül voltál kint?
2012. jún. 8. 15:31
 4/6 Ortilio válasza:

Angolul tudok, amit le is tesztelnek a felvételin.

A lényeg, hogy értsed, amit mondanak, meg ki tudd fejzni magad.

2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is a közeljövőben készülök indulni az Andreas Agro által, és remélem, hogy korrekt lesz a dolog.
2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dhugo válasza:

2016-ban voltam kint általuk. Szerintem korrektek, ahhoz képest, hogy nem nagy az órabér(5EUR).

A szállás ingyenes, általában adnak net-et, nincs rezsiköltség és szállásdíj. Én angol tudás nélkül mentem szinte(Érettségis angoltudás), és már egy hónap után egyedül közlekedtem a vonaton. Nagyon frankó kis ország. Dolgoztam nyérc telepen, 22nap alatt 400ezer plusz az apró, azután disznótelep, az nem jött be, viszont pár nappal később mentem egy vadászati cégez ahol előszőr 2,5 hónapot, majd egy hó kihagyással 1,5 hónapot voltam. A cég nagyon jó ugródeszkénak, főleg ha nulláról tudsz csak indulni(nyelvtudás nélkül).

2017. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!