Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindent megtesztek a munkahely...

Mindent megtesztek a munkahelyen és mégsem elég?

Figyelt kérdés
Írtam már a melóhelyi problémáról. Szerintetek ha megteszed azt, amit csak tudsz, de a régi munkás többet csinál, kevesebb idő alatt, és tényleg te úgy érzed, amit csak tudsz megteszel, és utána azt kapod, hogy kevés vagy, meg minden, hogy könyvelitek el az ilyen dolgot magatokban? Miért nem érti meg a régi melós, hogy az új ember nem lógni, akar, csak vannak fizikai adottságok is a világon, amire tényleg nem húzhatja rá hogy" mindent ki lehet magyarázni" mondatot.
2011. ápr. 26. 09:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ez a lelkesedésem és a büszkeségem beletaposása is. És nagyon zavar ez engem. Főleg, hogy diplomásként gyári melóba vagyok, és még zavargatják és hazugnak is tartják az embert, és meg sem hallgatják. Bár ez utóbbi inteligencia kérdése is szerintem.
2011. ápr. 26. 09:35
 2/6 napietus ***** válasza:

szerintem nem jó kategóriába írtad :) de a kérdésedre: senki nem úgy született, hogy mindent tud, mindegy, milyen munkát végzel, mindenbe bele kell jönni, rá kell érezni a fortélyaira. az olyanoknak, akik leszólnak, eszébe kellene hogy jusson, hogy ő is volt "új" valamikor. ne törődj ezzel, igyekezz beletanulni, és nem lesz gond. a főnököd is látja, ha igyekszel. pár hónap múlva Te is leszel olyan ügyes, mint aki most leszól. de a tanulóidőt nem lehet megspórolni :)


jó munkát!

2011. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel az új melós is bele fog jönni, csak hagyni kell neki időt. ;)

A mai világban már ritkán dícsérik az embert a munkahelyén, a jó munkát elvárják, ha rosszat csinálsz akkor pedig egyből az ordítás, esetleg elbocsátás.

Én is voltam már a te helyzetedben, maximálisan meg is értem amit írsz, ha viszont úgy érzed nem bírod már, válts munkahelyet.

2011. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Családfa??
2011. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. azért írtam ide, mert tod máshol bele sem olvasnak ahova illik, meg ha esküvői ruhákat beírnak ide, ez annyiba még illik is a topichoz, hogy itthol is feszült az ember ezek miatt. Betanulási időt meg sok helyen nem nézik, már három nap múlva elvárják a db számot is.
2011. ápr. 26. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom, tudom, nem ez a kategória. Vátlanék én amíg szakmába nem leszek, de semmi más nincs a környéken, vagy bajos a bejárás főleg esti műszakokba.
2011. ápr. 26. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!