Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvennéd ezt a kocsit?

Megvennéd ezt a kocsit?

Figyelt kérdés

[link]


Hitelre szeretném megvenni, max 100 000ft ot tudnék kezdetnek bele fizetni.

Havi fizum pedig 110 000ft, kb mennyi lenne a törlesztő részlet?


2011. ápr. 24. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem.

Többet ment ez már mint a Szputnyik.

Automata sebváltós.

Benzines.

Nekem nem tetszik a felnije se.

(De ha neked ez kell, vedd meg. Sok sikert. Baleset mentes közlekedsét.)

2011. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg. Tuti széthajtott stb.
2011. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ülések "elhasználtak" egy A6-ban akkor képzelheted mennyi km lehet ebben. A szaros Hondánkban 200-nál olyanok az ülések mintha újak lennének. Ebben a kocsiban minimum 500 ezer van.

Amúgy, kocsira meg nem veszünk fel hitelt, jó lenne megtanulni végre, akármennyire is ezt nyomatják.

2011. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
11 éves, rengeteget fogyaszt, baromi sok a kötelezője, súlyadója, szét van hajtva, én semmi képen nem venném meg.
2011. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem! A luxus kocsi, széthajtva és öregen is luxus kocsi! Úgy mérik hozzá az alkatrészt is! Ráadásul széthajtott, hiányos. Arról nem beszélve, hogy ilyen fizuval ha elkezded rendbehozni, akkor benzinre nem marad pénzed!

Opel Corsa 1.4i, olcsó,keveset eszik, olcsó hozzá az alkatrész, egyszerű mint 1 fakocka, és még marad pénzed autózni is.

2011. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem luxuskocsi hanem egy felső kategóriás autó. A luxus ott kezdődik, hogy Maserati, vagy Bentley. A többivel egyet értek.
2011. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!