Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha először teszek fel Vaterára...

Ha először teszek fel Vaterára vmit (jelen esetben egy cipőt), akkor mennyi az esélye hogy értékelés nélkül megveszik tőlem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor az eladókat értékelik hogy ki megbízható és ki nem...természetesen nem szeretnék átvágni senkit sem.
2011. ápr. 20. 20:30
 1/3 anonim válasza:
Én tettem fel dvd-ket, ugyan így, értékelés nélkül. Megvették... :)
2011. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meg fogják venni, csak írd bele részletesen, hogy milyen ciő stb. és érdemes legalább 1hét garanciát, cserelehetőséget vagy visszavásárlást is beleírni, így nincs kockázatuk. :)
2011. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi:)

a cipő tök új, nem olt rajtam mert nem jó rám, szerintetek adhatom eredeti árral(8000Ft).Blokk,garancia, minden megvan.

2011. ápr. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!