Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ehhez a tételekhez...

Szerintetek ehhez a tételekhez mit kell érteni?

Figyelt kérdés

magyar pénzügyi intézményrendszer!


Ide a pénzügyi intézményeket(pü-i vállalkozás, hitelintézetek)vagy a pü. politikát kérik inkább? gondolok itt monetáris és fiskálisra

Gondolom még ide jönne a MNB is.... Mert sztem mind a kettő fontos és összevágó is, vagy rosszul gondolom?

Nem értem teljessen ezt a tételt, hogy mit várnak ide egész pontossan.

Aki tud légyszi segítsen.


2011. ápr. 20. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy a pü.-i politikát bele -e rakhatom vagy az nem jó?
2011. ápr. 20. 19:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell, de ha mégis az csak azt mutatja többet tudsz mint a a téma tartalmaz


[link]


[DOC]

Pénzügyi intézményrendszer Magyarországon

www.freeweb.hu/edoly/pu/penzugy_anyag_osszes_orai.doc

2011. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Néztem már ezeket a linkeket amit küldtél pont a 2. linket tartom a legjobbnak, én is hasonlóra gondoltam, a másik nem tetszik kicsit pontatlannak tűnik nekem. Mégegyszer köszi a választ
2011. ápr. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!