Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen biztos...

Mit tegyek? Teljesen biztos vagyok benne hogy nem menne egyik se. Akkor meg hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés
Először is bocsi az idétlen címért de nem tudtam mit kéne címnek írnom. Az a helyzet, hogy 18 éves vagyok. Még mikor elvégeztem a 8 általánost úgymond "abbahagytam" a sulit, úgy hogy mindig csak magántanuló voltam de nem tanultam, jártam be vizsgázni, semmi, így mindig buktam szóval sehol nem tartok. Kb 2 éve nem voltam már iskolában, vagyis 1-2 hónapot igen, de szinte nem is tanultam. És tudom ez az én károm, én csináltam magamnak, nem erre vagyok kíváncsi...Nem tudom milyen munka után kéne keresgélnem. Akár rendes akár diákmeló. Eddig csak olyat végeztem hogy szórólapozás, csomagolás, meg ezek..én hajlandó lennék bármit megcsinálni mert muszáj lenne a pénz, de vegyünk példákat, pénztárosnak nem akarok menni mert félek hogy valamit elrontok, rosszul számolok, matekból voltam a legrosszabb, 1× buktam belőle, így nem mernék arra vállalkozni nehogy a végén még megvádoljanak hogy mondjuk loptam onnan..irodás melókat meg nem tudok nézni, mert nem tudok se angolul se más nyelven beszélni..voltam árufeltöltő is de volt hogy rosszul raktam vissza a dolgokat és összekevertem mindent. Amúgy is elég pesszimista vagyok szóval ez rátesz még egy lapáttal, szóval nem tudom hol keresgélhetnék..mindig olyat kerestem amihez nem kellett túl sok "ész", de most nem hívnak sehonnan meg nincs olyan mint amik eddig voltak. A sulit szeptembertől fogom megint elkezdeni, egy érettségit akarok és legalább angolul megtanulni hogy tudjak boldogulni. De addig? :(
2011. ápr. 17. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyár, meki, pizza futár..
2011. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha erős és jó fizikumú vagy akkor kömüves,onnan léphetsz tovább, akár hideg burkoló akár kályhás. Az érettségit ne erőltesd nagyon sokan vannak anélkül és mind jut vmire. Az angol is felejtős, minek? Informatikus ugysem leszel tanári pályára se nagyon kapacitálod magad. Az nem baj ha tudsz angolul, de inkább olyant szakmát erőltess ami számodra is megfelelő lehet. Máma egy jó szakmunkás többet ér, mint egy "BÜFÉ-szakon" elért diploma!
2011. ápr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval az építőipar a megoldás.

De valójában bármelyik SZAKMA mert manapság mindenki egyetemre jár pék meg sehol,hogy a bádogost vagy akár a cipészt is megemlítsem.

De vállalkozhatsz is a mezőgazdaságban.

Nem igényel különösebb befektetést csak munkát,hogy más földjét műveld és a termés egy részével fizess vagy egy kis tőkével nevelhetsz csirkét-kacsát de egy lakótelepi panel erkélyén is elfér 2 m2.en egy pár emeletes kalitka benne 300 fürj ...

Utóbbiaknál a magad ura vagy ami többet ér mindennél !

Sok sikert!!

2011. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

am lány vagyok..

asszem apámék az állatokkal együtt dobnának ki otthonról ha hazavinném őket, de azért köszi.

2011. ápr. 18. 11:47
 5/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Az érettségi megszerzése neked most 4 év, vagy esti 2 évet csinálsz?
2011. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbálj meg valami 2-3 hónapos tanfolyamot, igaz fizetős, de jó szakmát ad.
2011. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Estire fogok menni, nem tudom még milyen irányba de szerintem 4 évnél nem lesz több, és nem is akarok.
2011. ápr. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!