Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Így mennyi esélyem van arra,...

Így mennyi esélyem van arra, hogy egy kis munkához jussak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,és szükségem lenne pénzre..

Szerintetek mennyi esélye van annak,hogyha becsöngetek valakihez(kertes ház)és megkérdezem,hogy egy kis zsebpénzért tudna-e valami munkát adni,adna-e?

Vagy ha teszek ki villanypóznákra hírdetést e-mail címmel,hogy a kerületben vállalok házi munkákat/pakolást,akkor szerintetek írnának?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Vállalj fűnyírást, kutya sétáltatást, bevásárlást, idős emberek kíséretét, udvar rendben tartást, járda söprést.
2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, mit vesztesz vele? Diákmunkát nem próbáltál még?
2011. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz még ablakpucolást is. Hidd el nem nagy ördöngősség. Kérdezd meg anyukádat, hogy ő hogy csinálja, ha nem tudnád. A munkákért 6-800 ft-os óra díjat kérhetsz.
2011. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! :)

Diákmunkát majd nyáron szeretnék,mert most suli vége fele inkább tanulok,de hétvégenként eltudnék menni egy pár órára..

2011. ápr. 16. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha becsöngetnél én akkor is elküldenélek a francba, ha amúgy akadna meló, mert első gondolatom lenne, hogy le akarsz nyúlni valamit...


Akkor inkább plakátold ki utcánként a villanyoszlopokra és akit érdekel letépi és felkeres.

2011. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az elaső amit írtál az jogos..ezért is kérdeztem meg itt,hogy mi a véleményetek róla.

A másodikat meg már írtam. -.-

2011. ápr. 17. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonszámot írj, mert nem mindenkinek van internet elérési lehetősége, főleg az idősebbek nem foglalkoznak ezzel, akiknek fel szeretnéd ajánlani a munkádat.
2011. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!