Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működhet legálisan egy...

Hogyan működhet legálisan egy olyan cég Magyarországon, mint a ZEPTER?

Figyelt kérdés
Hála istennek soha nem volt szerencsém ehhez a maffia bandához, akik naiv, szerencsétlen öregembereken vasalnak be százezreket, milliókat hülyeségekre - értsd: mindenféle, hasznavehetetlen hülyeségre, aminek semmi értelme és 100 Ft-ot sem ér. Egyáltalán hogy van gyomruk embereknek ilyen cégnél dolgozni és rásózni idős, szegény, szerencsétlen emberekre ilyen aljas módon, semmit sem érő tárgyakat? Jó, persze, tudom, ez Abszurdisztán, itt 20 milliárdot lehet kaszálni egy moszkvai ingatlan eladásával büntetlenül volt SZT tiszteknek offshore cégeken keresztül, úgyhogy talán a kérdésem felesleges is. Vagy csak a válasz annyi rá, hogy "azért, mert ez Abszurdisztán".
2011. ápr. 14. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért van mert Abszurdisztán. A zepter nem magyar cég és itt a bevételének csak nagyon kis részét csinálja.

azért működhet mert elad és vannak akik megveszik. Nemcsak itthon. Külföldön is.

arra pedig semmi törvény nincs, hogy a hülyéket védjük meg attól, hogy zeptert vegyenek, vagy 400 ezres porszívót, vagy egymilliós gyapjú mágneses takarót

2011. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a ZEPTER pont nem ilyen cég.
2011. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A ZEPTER pontosan ilyen cég.


Direkt nyugdíjasokra utaznak és szemérmetlenül hazudnak nekik bármit, a nyugdíjast úgyis könnyű lerázni később, ha reklamál.

2011. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Zepternek vannak jó termékei. Az edényei is jók a bioptron lámpa is jó, csak nem a mi fizetésünkhöz van mérve az áruk.

Megvenni nem kötelező. Különben meg a Simicska megmondta, hogy mindenki lehet hülye alanyi jogon. Akkor meg mindenki azt vesz meg ami akar. Mindennek van határa csak az emberi hülyeség határtalan.

2011. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak a nyugdíjasokra utaznak, én is beszéltem már velük, pedig még messze vagyok a nyugdíjtól. Megbeszéltük az időpontot, aztán nem mentem el, azóta sem kerestek.

Nem kötelező!

2011. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 18:52


Az edényeit nem ismerem, de a víztisztító RO készülékük egészen konkrétan egy itthon 70e forintért, legálisan, számlával kapható amerikai RO rendszer. Nem koppintása, nem is egy változata. Konkrétan az, csak ráragasztanak egy Zepter matricát és eladják 600e forintért.


Erre lehet mondani, hogy "aki hülye így járt", de az én szememben ez kimeríti a csalás fogalmát...

2011. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a Zepterre érvényes. A legegyszerűbb példa amit a mosógépszerelő is megmond, belül tök egyformák a gépek, csak a külső palást az egyiknél így néz ki a másiknál úgy, az egyik sima gombokkal van szerelve a másik digitális kijelzővel. Az egyik neve xy és fele annyiba kerül,mint a másik yz nevű termék. Vagy a farmerek a 20 ezer forintos farmer ugyanolyan szar mint az ÁZSIA centerben megvett 3 ezer ft-os, csak a hülye magyar rámondhatja hogy ez ilyen vagy olyan márka. És lehetne sorolni a végtelenségig. Akinek meg van 600 ezre egy víztisztítóra az nem lehet szegény ember....
2011. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!