Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akiknek az Otp-nél volt a...

Akiknek az Otp-nél volt a magán nyugdíjpénztáruk, kaptak levelet h mennyi reálhozamot vehetnek fel?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam semmit. Február közepén wgy olyan levelet kaptam,h mennyi volt a befizetésem és h Ha lesz reűlhozamom hogyan akarom felveni. De h mennyi ez az összeg nem volt feltüntetve. Be kéne mennem személyesen,vagy várjak még pár napot?
2011. ápr. 5. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra még várhatsz egy darabig, hiszen csak május végétől tudják kiszámolni és augusztus vége körül fizetik ki, ha lesz mit..
2011. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem ugy volt h március 31ig ki kell küldeni a magán nyugdíjhozamoknak h mennyi a reálhozam? te otp-s voltál?
2011. ápr. 5. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. A tagoknak kellett március végéig nyilatkozni, hogy milyen formában kívánják felvenni a reálhozamot - majd. De a kifizetés még elhúzódik nyár végéig és jelenleg nem lehet tudni, mennyi lesz az összeg (ha lesz egyáltalán), hiszen még a pénztárak sem számolták el.
2011. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem... vannak akik már megkapták a levelet h mennyi reálhozamuk lesz,és arról kellett nyilatkozni h hogyan akarjűk felvenni. Bár igaz ők Erste magán nyugdíjpénztárnál voltak. Mekkora gagyi ez az OTP!
2011. ápr. 5. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más pénztárnál lévők kaphattak-e már ilyesmit. Az éves egyenleg-értesítőt mindenki megkapta már év elején, amin a hozam szerepel, de ez nem egyenlő a rálhozammal! Ehhez volt csatolva a nyilatkozat, amit ki kellett tölteni.
2011. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SENKI nem kapott még reálhozamot, mivel még nem tudják, mert május 31-ével zárnak. Tájékooztató hozamokat postáztak egy két helyen, reálhozam még nincs. Visszaküldeni pedig aki nem tette kap egy papirt azt kell. Ha ezt nem küldi vissza, akkor először az utolsó ismert postacimére utalnak, ha onnét visszamegy akkor a reálhozam is megy az államnak.
2011. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden magánnyugdíjpénztárnak van egy kalkulátora a honlapján és ott meg lehet nézni mennyi a hozam. Legalábbis én meg tudtam nézni az aegonnál. Szerződésszám kellett hozzá.
2011. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!