Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Befektetés - hol tudok héliumo...

Befektetés - hol tudok héliumot venni?

Figyelt kérdés
Hosszú távú befektetésnek szánom, úgy mint mások az aranyat vagy az olajat. Épp ezért nem kérem, hogy leszállítsák ide nekem palackokban. Legkönnyebben hol tudok vásárolni?
2011. ápr. 3. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hülye vagy...szerinted, nem fog elillanni? vegyél linde vagy messer részvényeket befektetésnek
2011. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Papírokat vennék bmeg... aki olajat vesz 1000 hordónyit, annak se szállítják le, csak van egy papírja róla, hogy az övé. Ez a befektetés.

És nem részvényt akarok, hanem nyersanyagot.

2011. ápr. 3. 14:02
 3/13 anonim ***** válasza:
árutőzsdén haver ;) b+
2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na mivan, olvastad az Index főoldalán a cikket?! Az olajat amikor veszik azt tudod milyen időtávra veszik? Max. félév. Az arany meg egészen más téma.
2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olvastam, olvastam, ez adta most újra az ötletet. Korábban is eszembe jutott, mikor pl utánakerestem, melyik nyersanyag fog leghamarabb kifogyni (ffek-ról kiindulva, plusz google). Eddig a hélium tűnik a legjobbnak, meg állítólag nagyon olcsó is. Csak nem tudom hol találok pontos árakat és olyan árutőzsdét, ahol ilyennel kereskednek.
2011. ápr. 4. 00:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2011. ápr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdezheted.
2011. ápr. 4. 15:22
 8/13 anonim válasza:
Minek neked a hélium, talán csiripelő hangon akarsz beszélni?
2011. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy?
2011. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy válaszolok is. :)
2011. ápr. 4. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!