Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet futárt rendelni?

Hogyan lehet futárt rendelni?

Figyelt kérdés

Eladtam vmit és szeretném futárral küldetni, csak nem tudom hogy lehet, mennyibe kerül, minden városba elmennek, melyiket érdemes hívni és egyáltalán hogyan történik az egész.

Köszi a segítséget!


2011. márc. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek elég drágák.

Más esetleg?Mit adtatok fel és mennyibe került?

2011. márc. 31. 08:14
 4/7 anonim válasza:
2011. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van még egy, de ahogy mi beírtuk a gugliba, te is megteheted és keresgélhetsz.

[link]


Velük szállíttattam, nem volt gond.

2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem drága egyik sem. Háztól-házig szállítanak, míg a postára neked kell elcigölni és az sem olcsóbb.
2011. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.Akinek nehezére esett írni és mégis megtette annak is!

Igaz a kérdésemre nem kaptam választ 100%-ban.Ezeket a szolgáltatókat én is ismerem, de nem mindig annyiért szállítanak ami ki van írva.Amit én el szeretnék adni a futár 3000ft-t viszi el, még a posta 1000ft-t.Annyiért inkább elviszem a postára.

2011. márc. 31. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!