Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha sok pénzem lenne a világ...

Ha sok pénzem lenne a világ ura tudnék lenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha annyi pénzem lenne mint ahány homokszem van a sivatagban,

és a világon élő összes ember hajszálát 1ütt véve,tegyük fel nagy-címletekben.Eltudnám azt érni a pénz által hogy megvásároljam a világ összes országát,én álljak mindenek felett én legyek a világ ura.Ki irtsam azokat az embereket akik nem tetszenek nekem.Nem lennének elnökök,kormányzók,parlament,csakis én lennék,ezen a földön a legfelsőbb rendű.Azt csinálnék az emberekkel amit én akarok akkor amikor én akarom.


2011. márc. 30. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el. A pénz önmagában kevés lenne, ha nem tudod hogy mire költsd, ráadásul nem is vehetsz meg mindent pénzen.


Az meg, hogy itt kérdezed azt jelenti, hogy nem tudod, hogy mire költsd.

2011. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!