Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek pénzt?

Honnan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
A kérdés magátol érthetödő.
2011. márc. 29. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez engem is érdekel.
2011. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok egy módszert, de sajnos nem árulhatom el. Pedig eddig több száz millió embernek bejött!
2011. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:

Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

Ezt x-eld ki és nem írj a válaszok helyett!!!!

Kettes: A fejedre ne omoljon a plafon a nagy hazugságod alatt!!!!

Kérdező: Ez sok mindentől függ, hogy mennyi pénzre van szükséged, vannak e gazdag családtagjaid, rokonaid, barátaid, hány éves vagy, hol laksz, milyen szakmád van, stb.

Ha más nem marad, dolgozz valamit, bár az csak arra elég, hogy éhen ne halj.

Én is rengeteget gondolkodom, hogy honnan lehetne valóban normális módon, normális összegű pénzt keresni.

Sajnos nem születtem bele a tutiba.

2011. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

a MEGOLDÁS nem más....mint a.....(készülj fel, sokkló lehet!!!)....tehát a megoldáááás... a MUNKA


DOLGOZZ!!!

2011. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz, mihez értesz? ez a minimum a válaszhoz. (már ha normális választ vársz!)
2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pl dolgozok. Hülye sem vagyok. Mégsem kapok többet 80.000 Ft-nál. Saját lakásra nincs pénzem, a barátnőm meg elvesztette a munkáját, és dacára annak, hogy majd 20 éves munkatapasztalata van (három helyen, kihagyások nélkül...) mégsem veszik fel sehová. Pénzünk saját lakásra nincs, az albérletet is csak a szüleim segítségével tudjuk fenntartani.


Dacára annak, hogy nekem is sok-sok éves tapasztalatom van, ettől függetlenül mégsem vesznek fel sehova, csupán marad a diákmunka, raktárban, dobozpakolás, óránként 500 Ft-ért (aminek még örüljek is...)


Akkor sem érzem, hogy a tett vágy hibádzik.


Ja, és mellette, hogy ne haljunk éhen, programozást tanítok, merthogy ahhoz is értek. Csak nincs végzettségem, mert ha iskolába járnék, éhen haltunk volna... És egy fenci papír nélkül nem kell a munkaerő...

2011. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légyszives irj privit,ha megvan a megoldás mert nálam is nagy gáz van anyagilag.Köszi.
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!