Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán mit szoktatok eladni?

A vaterán mit szoktatok eladni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy miket szoktatok eladni, és mindig el szokták vinni? Hogy érdemes kirakni az árut? Aukció, vagy Fix ár?

Mert vannak ruháim amik nem kellenek, de jó állapotban, régi kutyás újságaim 9X12 db, dvd film-mese, érdemes kiraknom őket?


2011. márc. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Adtam már el a gyerekem ruháit, a magamét,ékszert, órát, könyvet. Nekem az aukció jobb, 1 forintról szoktamindítani mindent. Mindenképpen megéri -nekem- mert akármennyiért is kel el, mégiscsak jobb, mintha csak ott porosodna a polcon.

Vettem már újságot, webkamerát, órát, ékszert, telefontokot.

Mindenre van kereslet:)

2011. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ruhát 1 Ft-ról jó indítani, mert nagyon nem megy el sajnos. Nekem egy időben jól fogytak ezüst ékszerek, Playboy meg Hello Kitty órák, ékszerek.

Szerintem amiket te akarsz eladni, inkább csomagban rakd ki, pl. ruhacsomag, mert egyenként sok lesz a listázási díj.

2011. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ruhát szerintem nem nagyon érdemes. Rengeteg van, végig se lehet mind nézni, de borzasztó rossz, hogy nem lehet megfogni, felpróbálni. Én egyszer vettem ágyneműt, totális csalódás volt, tiszta műanyagot kaptam, holott arról volt szó, hogy 100% pamut. Az eladót nem hibáztathatom, tényleg ez volt a címkén, de ha személyesen vásárolok, akkor megérintem és máris tudom, hogy nem jó.

Én könyveket adtam el, vadiújakat. Ami ismert volt, azt szinte azonnal elkapkodták. Ami viszont nem annyira, az egy-két kivétellel mind a nyakamon maradt, pedig vagy háromszor felraktam, és nagyon olcsón. A régi újságoknál vagy mázlid van és megveszi egy gyűjtő, vagy nincs és akkor kb. meg se nézik.

DVD-t nem tudom, talán el tudod adni, de csak nagyon olcsón. Mivel ugye ma már mindent le lehet tölteni illegálisan sajnos...

Amit viszont érdemes felrakni, azok a műszaki jellegű cikkek - csak néhány dolgot tettem fel (ilyeneket, mint pl. kenyérpirító), de érdeklődtek utánuk és minden azonnal el is kelt. Igaz, ezek általában 1-2 alkalommal használt termékek voltak, szinte féláron.

Ha nem zavar, hogy esetleg ingyen elviszik őket, akkor szerintem 1 Ft-tal nyugodtan tegyél fel bármit, de ha drágábban akarod eladni, akkor jól gondold át, mert lehet, hogy többet buksz vele, mint amennyit nyersz.

2011. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit azonnal sikerül eladnom, az elektronikai cuccok, számtech, persze olyan áron, ami érdekli az embereket. Ruhát, könyvet sztem nehéz eladni. Újságokat csak ha vmi ritka, régi folyóirat, és gyűjtő találja meg.
2011. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!