Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem tartok pénzt paypalon...

Ha nem tartok pénzt paypalon akk nem vagyok veszélyben?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalt szeretnék tesztelni haverokkal...Amit sokan jónak mondanak h ad pénzt ha nézem a hirdetéseit...A kérdésem az lenne, hogy ha a paypal accomon nem tartok pénzt hanem csak amit ők esetleg utalnak akkor nem tudnak leszedni semmit az OTP-s kártyámról?
2011. márc. 27. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Szerinted ha a paypal-es számodat adod meg akkor ők honnan tudnák egyáltalán az OTP-set? És ha tudják a paypal-es számlaszámodat akkor hogy vennének le róla pénzt csak annyival? /amúgy hidd el nem ezekből az internetes oldalakból fogsz meggazdagodni/
2011. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig leszedhetnek a számládról is, ha megadtad a paypalnál, ÉS jóváhagytad, hogy leszedhessék.

Mivel valószínűleg fogalmad sincs erről a lehetőségről, és azt se tudod mire klikkelsz, erre jó esély van.

Na, ha a hülye pénzgyűjtő oldalad egyszer átirányít a paypal oldalára, és kéri, hogy ott írd be a passwordodat, akkor már kezdhetsz gyanakodni.

2011. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, a PTC oldalaktól nem fogsz meggazdagodni, csak ha több száz dollárt belefektetsz egy olyanba ami tényleg megbízható. Ismerek olyat aki ezt csinálja és szó szerint ezekből él. Tudni kell mit hogyan.

A kérdésre válaszolva, akár van pénz a paypalodon akár nincs, a PTC oldalak nem tudnak levenni róla pénzt, mert akkor már mindenkit kifosztottak volna főleg a csalók. Nekem is csak annyi van fent amennyit a PTCkből szereztem és nem vettek még belőle le semmit.

2011. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra viszont számíts hogy a legjobb PTC oldalon is havi max 1 dollárt tudsz összegyűjteni, ha szünet nélkül minden nap klikkelsz, de mégse fizetsz be semmit.
2011. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amire én gondoltam, az a "my preapproved payments" opció a paypalon belül. Megtalálod a my account-profile-financial information-my preapproved payments link alatt.


Ezek előre jóváhagyott kifizetési megbízások, mint pl. mikor közlöd a bankoddal, hogy engedélyezze, hogy levonják a vízdíjat minden hónapban.


Csak éppen a bankokkal ellentétben a paypalnál elég egy ilyen jóváhagyásához az, hogyha a ptc oldal átirányít a paypal oldalára, és te ott beírod a paypal passwordodet. Azt, hogy mi alapján vonnak majd le tőled pénzt, azt meg valószínűleg az apróbetűs marhaságok tartalmazzák a ptc oldalon, amit senki nem szokott elolvasni, pláne olyanok nem, akik hisznek benne, hogy ilyen hülyeségekkel lehet keresni.


És igen, ha nincs a paypal accountodon elég pénz, akkor a bankszámládhoz nyúl, már ha megadtál olyat.

2011. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!