Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri ptc oldalakon hirdetése...

Megéri ptc oldalakon hirdetéseket nézni?

Figyelt kérdés
Nektek hogy fizet, mennyi időt töltötök le vele naponta? Hogy megy az adózás része? Úgy tudom nem kell belőle adózni, de be kell jelenteni? És ha igen mikor és hogy kapok papírt róla? Ajánlanátok jó oldalakat, ami nektek már fizetett? Kezdetnek szívesen vennék magyar oldalakat is.
2011. márc. 21. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
És mióta csináljátok? Hány oldalon vagytok regisztrálva?
2011. márc. 21. 14:30
 2/3 anonim válasza:

Mindenki más véleménnyel van róla meggazdagodni ne fogsz az biztos kezdésként akik ezt csinálják nagy részének van weboldala azokon sokat megtudhatsz de ne nagyon éld bele magad.

Én egy-kettő nagyon megbízható oldalt csinálok időt nem is irnék mert internetezés közben zavartalanul meg tudom csinálni 5-10perc alatt

2011. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En gyerekkent csinaltam aztan amikor ho vegen kijott h 0,2 vagy 2 dollar egyenlegem- sztem az elso- beduhodtem es toroltem az egeszet jah bocs ez a surfbar volt.


De reszemrol ptc se jobb... Azt se szerettem...

2011. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!