Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok-e olyan cégeket,...

Tudtok-e olyan cégeket, vállalkozásokat, amelyek fizetnének azért, hogy az autómon reklámozzam?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy 3 éves jó állapotú autó (Nissan Navara 2008)


Egyetemista vagyok, és olyan lehetőséget keresek, hogy az autó felületét kiadhassam reklámozásra !

Közel havi 2.400 km utat teszek meg , mert ingázok.

Szeged belvárosában van az egyetemem, szóval elég sokan látják az autót, így a szponzornak is elég "hasznos" lennék.

Hétvégenként, viszont labdarúgó mérkőzésekre járok, mert játékvezető vagyok, szóval itt is elég sokan látják Bács-Kiskun és Csongrád megyében az autó felületén szereplő hirdetéseket.


Segítséget szeretnék kérni, hogy mi úton, hogyan tudnám elkezdeni ezt a szponzor-keresést, mit kell tennem, kiket kell megkérdeznem, egyáltalán hogyan folyik egy ilyen szponzor elérése, meggyőzése , hogy én hasznos lennék az ő számára? Milyen vállalkozásoknál érdemes nekem próbálkoznom?


Segítségeteket előre is köszönöm !


2011. márc. 13. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Halott ötlet, kizárt hogy összejön. Legtöbb vállalkozásnak még a saját autója sincs felmatricázva.
2011. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!