Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számlát, lakáshitelt fizessünk...

Számlát, lakáshitelt fizessünk vagy együnk?

Figyelt kérdés
Annyira rossz az anyagi helyzetünk,h el kell dönteni h együnk vagy legyen fedél a fejünk felett.
2011. márc. 10. 12:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg h csak kenyeret meg parizert veszek,mert a 8 éves fiamnak úgy érzem kell a főtt ételt. Az iskolába nem kap ingyen ebédet,mert nem kapok gyermekvédelmi segélyt,a fizetésem többre jött ki,így nem vagyok rá jogosult. Internet is csak azért van,mert a cég ad ilyen net utalványt. Tv-t már rég kikapcsolták mert nem tudtam fizetni.
2011. márc. 14. 12:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor vegyel a gyereknek draga kajat es ne fizess lakashitelt es akkor kiraknak az utcara es akkor a gyerekedet berakjak a zaciba. Az jobb lesz?
2011. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszélj az iskolában a tanárokkal vagy illetékesekkel, hogy a gyerek ingyen ebédelhessen a menzán. Emellett este meg reggel ok a hideg kaja. Tudom, hogy nehéz ezt közölni a tanárokkal, de az én fiamnak is van olyan osztálytársa, akinek ezt így sikerült megoldani.
2011. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még az sem egy rossz ötlet, hogy az utalványokat ad el 80-90 %-os értéken (vagy ha megy, akkor teljes értéken). Régebben sok ilyen utalványt kaptam, mivel ezek után kedvező a munkaadó adózása, de nem tudtam őket kihasználni, ezért eladtam őket, amiből volt +10 ezer bevételem havonta.
2011. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha ez az állapot tartósnak mutatkozik, meg kell vizsgálni annak lehetőségét is, hogy esetleg a lakást, házat kisebbre cserélni, vagy ha túl nagy, akkor annak egy részét kiadni albérletbe. Addig is fel kell mérni, hogy a fűtés, világítás, víz költségeit hogyan tudod lefaragni. Van-e mód arra, hogy gyermeked "esetleges" különóráinak költségét (átmenetileg) lehet-e csökkenteni.

Meg kell nézni azt is, hogy te és a párod közül melyikőtök tud még a jelenlegi mellett még valami további munkát felvállalni. De a bankkal és a szolgáltatókkal, valamint az iskolával mindenképpen beszélni kell.

2011. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!