Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! . A vatera nem akar...

SOS! . A vatera nem akar fizetni! Mit csináljak? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés

A vaterán van mindenkinek saját számlaszáma és véletlenül oda küldettem pénzt.Kezdetben még válaszoltak a levelemre, de már az hogy arra került a sor hogy vissza kellene küldeni már nincs válasz.Az ügyfélszolgálattal két naponta beszélek de ők sem csinálnak semmit.

Már ott járok hogy feljelentem őket.

Írnátok valami ötletet???

+ még egy kérdés: Ha a vaterán eladok vmit, azután mikor kell fizetni ők küldenek csekket vagy hová kell fizetni??


2011. márc. 9. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem a kérdésedet. Igen, van mindenkinek számlaszáma, és oda kell fizetni. Ha eladsz valamit, azután kell fizetni, nem kaptál erről számlát? Ezt email-ben szokták küldeni. Akkor mi alapján utaltál?
2011. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis miért csinálnának bármit is?!? Honnan kellene tudniuk, hogy közöd van bármilyen hozzájuk beérkezett pénzhez?!? Semmi közöd nincs ahhoz a pénzhez, amit valaki a vatera számlaszámára utalt. És nem, a vaterán NINCS senkinek saját számlaszáma.
2011. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a TeszVesz küldte nekem:

"Az allegroup.hu Kft. nyomtatott, papír alapú számlát nem küld ügyfeleinek."

"Egyedi bankszámlaszámod a következő: ..........

Fontos! A bankszámlaszám minden felhasználónk esetében egyedi, ezért kérjük, hogy kizárólag a fenti bankszámlaszámra utald a számla összegét, ellenkező esetben a tranzakció késedelmesen vagy hibásan kerülhet feldolgozásra!"


Mivel egy cég, azért gondolom, hogy a vaterán is ugyanez a rendszer.


1. voltam

2011. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, az utolsó mondatomat visszavonom. És akkor pontosítsunk: ki utalta oda azt a pénzt? Mert azt írod, "küldettem pénzt". Kivel?
2011. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vett tőlem valaki valamit a babaszobán.És én véletlenül azt a számlaszámot adtam meg neki ami a vaterás, mert igenis van külön.Ők belátták hogy az téves küldés, csak nem küldik vissza!
2011. márc. 9. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát így jártál.

Neked nem is fogják akkor visszaküldeni, csak annak aki utalta, ha megkéred, hogy utalja át újra a jó számra. Innentől már csak a vásárló jóindulatán múlik a dolog.

2011. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez történt!
2011. márc. 12. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez esetben megpendíteném nekik, hogy szívesen kérsz a cégükre egy átfogó adó ellenőrzést, és egyből kiderül, hogy tévesen került hozzájuk az az utalás, ami mögött semmiféle számla nincs.

Ez talán hatásos lesz.

2011. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!