Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy van az átutalás?

Hogy van az átutalás?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék rendelni egy pólót egy külföldi oldalról...nos ugye az dollárban van. Anyunak van Erste bankszámlája, vagy mi az, na a lényeg hogy tud átutalni, de hogy ez ilyenkor hogy van? Mármint kiadja az átváltásokat dollár-forint, vagy ez hogy van? Köszi a segítséget
2011. márc. 6. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a külföldi oldalon nem átutalással, hanem kártyás fizetéssel kell fizetni. Ha dollárban van az ár megadva, akkor a majd éppen aktuális dollár/forint árfolyamon átváltják forintra és a forint összeget vonják majd le anyukád számlájáról.
2011. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja értem. Köszönöm.:)

Szóval nem kell paypalre regisztrálni megsemmi, jó a magyar?

2011. márc. 7. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha dombornyomott a kártya, akkor tutira jó. A többinél nem 100%.
2011. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan bankkártya kell hozzá, ami internetes vásárlásra is jó (dombornyomott)...


A forint-számlátokról automatikusan átváltja a bank a pénzt a megfelelő valutára (persze bizonyos költségért).


Azt javaslom, hogy alaposan nézzetek körül a weboldalon, ahonnan rendelni akartok, mert lehet, hogy a postaköltség drágább lesz, mint maga a póló!!!

(Megrendelésnél válasszátok a "regisztrált" postázást, mert csak így kapjátok meg a kifizetett cuccot, a sima küldemény út közben el fog tűnni!)

2011. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak dombornyomott kártyával lehet interneten vásárolni. Nekem sima Visa Electron van, és bárhol tudok neten vásárolni vele.
2011. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!