Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkára szeretnék menni,...

Diákmunkára szeretnék menni, milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős egy diákmunkás cégnél.

Áprilisban szeretnék bemenni munkát keresni nyárra.Azt mondta hogy tavasszal kell jelentkezni.Mikre lesz szükség?

Iskola látogatási?Bankkártyát kell csináltatni?

Hogy működik egy ilyen?

Sikerülni fog olyan munkát találni mondjuk amit elkezdhetek akár áprilisban suli mellett??

16/L...(vasárnap töltöttem a 16ot...gondolom így szülői engedély már nem kell)Gimnáziumba járok nappali szakra...:)


2011. márc. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Bankkartya, adoigazolvany es isk.latogatasi szukseges. Kaphatsz olyan munkat, de ez nagyban fugg, hogy budapesti vagy, vagy videki. Tul gyorsra ne szamits, baratnom elott 120-an vannak...
2011. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

adókártyám gyerek korom óta van mert sokat jártunk nyaralni... az iskola látogatási sem okoz nagy gondot...

bank kártyát melyik banknál érdemes csináltatni?

nem budapesti vagyok hanem vidéki... tatabányai munkaközpontba szeretnék menni

2011. márc. 1. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bankkartya valtozo en ennyi idosen az otphez mentem, mert mindenki azt mondta, vegulis nem bantam meg, de ebben a temaban igen sok velemenyt fogsz hallani.
2011. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerülni fog-e az attól függ milyen sűrűn vannak munkák ott. Ezt lehetetlen előre megmondani. Több diákszövetkezetben lehet ott is bankkártyát igényelni, de sztem jobb ha a legközelebbibe elmész és csináltatsz. Nekem is TOP-s van. Annyi az egész, hogy fogsz minden iratot (személyi, taj kártya, adó kártya, számlaszám, iskolalátogatási) és elmész beiratkozni. Ott ki kell töltened a belépési nyilatkozatot vagy megbízási szerződést vagy valami ilyesmit és kb ennyi. Meg perszer érdeklődsz hogy milyen munkák vannak és van-e vmi ami érdekel.
2011. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!