Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzbehajtóra lenne szükségem...

Pénzbehajtóra lenne szükségem sűrgősen hol találok olyat?

Figyelt kérdés
Sűrgősen szükségem lenne pénzbehajtó emberekre de nem tudom hogy hol találok olyat.Mivel rendőrséggel nem tudtam lerendezni ezért muszáj hozzájuk fordulnom.Tudna nekem valaki segíteni?
2011. febr. 24. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Retkes Bandit, vagy a Csónakos Lalit ajánlanám, ők mind ismertek ebben a szakmában.
2011. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és őket hogy tudnám elérni?

olyan összeggel is foglalkoznak ami nem haladja meg a milliót???

2011. febr. 24. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
:XD neeeee, csak öket ne...ez a kettö nagyon durva!!!
2011. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dokumentálva van az, hogy tartoznak neked? Kölcsönmegállapodás, vagy valami? Mert akkor egy ügyvéd segít fizetési meghagyással, és ha arra sem fizetnek, elkezdik elárverezni a cuccaikat.
2011. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs sajnos.csak ilyen mentett beszélgetések.az meg nem elég
2011. febr. 24. 12:16
 6/9 anonim válasza:

kedves kérdező.pontosan mennyivel tartoznak neked?és hogy adtad a pénzt?személyesen,utalással esetleg western union keresztül?

lehet tudok segíteni

2011. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

személyesen .apránként ugymond, és majd fél millió

tudnál, és hogyan?

2011. febr. 25. 08:09
 8/9 anonim válasza:
keress meg ezen az e-mail címen: kuti841204@freemail.hu és megbeszéljük privibe.
2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi irtam
2011. febr. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!