Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék valamennyi...

Hogyan szerezhetnék valamennyi pénzt?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, anyukám egyedül tart el, és két hitelre meg a számlákra elmegy az egész fizetése szinte, elég sok diákmelót vállalok általában az egyetem mellett, abból szoktunk kaját venni, amit én keresek. Most viszont minden diákmelós iroda pang, végigjártam az összeset, a neten is átböngésztem mindent. Holnap megpróbálom megemeltetni a hitelkeretem, ez az egyetlen, ami eszembe jut jelenleg. Valami mentőötlet esetleg? Párezer forint is életmentő.
2011. febr. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nézzél bébiszitter munkákat, pl. gyermeksziget.hu

vagy korrepetálást. pl. én is keresek lányomnak korrepetítort.:) pesti vagy?

2011. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem, pécsi vagyok, köszi a tippet :)
2011. febr. 1. 20:40
 3/3 anonim válasza:

Gondold át mit tudnál megcsinálni. Pl.: étterembe besegíteni, takarítani, mosogatni, ha van autó akkor a pizzériában tudnál-e futárkodni, ilyesmi...

Ha ezek közül, vagy más ötletedből valamit el tudnál végezni a suli mellett, akkor pl.: expresszen töltsd fel magad, hogy ebben és ebben az időpontban vállalnál x munkát!

Bátyám akart második munkát, felrakta magát, és 1 héten belül hívták is futárnak.

Szóval van megoldás...

Minden jót!

2011. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!