Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szabad ezt így? 24 óra munka,...

Szabad ezt így? 24 óra munka, utána 48 óra pihenés.

Figyelt kérdés

Egy olyan munkára vettek fel, ahol 24órát kell dolgozni, aztán 48 óra szünet. Ez így törvényes, lehet ezt így ?

Én még ilyenről soha nem hallottam.

És reális-e egy ilyen munkánál a havi nettó 90ezer ft-os fizetés + borravaló ?


2011. jan. 31. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

A párom pl. így dolgozik: két nap 6-18 óráig, aztán két nap 18-6 óráig, aztán 4 nap szabad. Mindezt az egyik legnagyobb magyar vállalatnál, akik szerintem nem engedhetik meg maguknak, hogy szabálytalan munkaidőt vezessenek be :)


Szóval nincs ezzel gond. Ami necces, az az órabér, mert ha jól számolom, kb. havi 240 órát dolgozol, ehhez elég kevés a 90 ezer, minimálbér körül van. De ha jó a borravaló, akkor jól jössz ki vele.

Egyébként is ez a fajta munkarend szerintem szuper, gondolj bele, el tudsz menni úgy nyaralni majd egy hétre, hogy csak két szabadnapot kell kivenned :)

2011. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A tűzoltók is így dolgoznak, így legális.

Mit fogsz csinálni így és ennyiért?

2011. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A párom is így dolgozik. + abban a 2 szabad napjában a mellékállásával foglalkozik. 108+ a jatt, amit kap a 24ért + ha a váltója helyett tovább marad bent, az is hozzájön.
2011. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy kaszinóban leszek teremfelügyelő. de nemtudom mi legyen... kevésnek tűnik ez a pénz, de nincs más munkalehetőség.
2011. jan. 31. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaszinóban úgy tudom a talált zsetonokat is beválthatod magadnak.Nézz utána.Az is + pénz.
2011. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Egy ilyen helyen jó a jatt, azért ilyen kevés az órabér.

Örülni fogsz hogy milyen sokat keresel.

Bár attól függ hol a kaszinó.

A barátnőm dolgozott tavaly kaszinóban, (babát vár most)hát a jatt nem tízezrekben számolandó.

2011. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja! és örülj ennek a beosztásnak, teljesen szabályos.
2011. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó. Vágj bele!

Valóban azért ilyen kevés a pénz, mert a jatt sok lesz.

Ha nekem lenne ilyen lehetőségem én nem gondolkoznék.

2011. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!