Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban működnek ezek az...

Valóban működnek ezek az internetes pénzlehetőségek?

Figyelt kérdés
annyi ilyen oldal van,és nem tudom,hogy mit higgyek ezek működnek,vagy csak kamu az egész? gondolok itt az online casinókra annyi ilyen oldal van,hogy nem tudom igazak e,vagy ilyen még a weboldal készítése,reklámok elhelyezése nézegetése. a legtöbb embertől azt hallom,hogy ezek csak átverések,de akkor ez nem illegális? rengeteg ilyen oldal van,ezért kérdezem csak.
2011. jan. 19. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A kaszinó működhet, de úgyis többet fogsz veszíteni, mint nyerni. A reklámos meg... Évekbe telik 20USD (=4000Ft) összeszedése, addigra meg úgyis eltűnik a cég. A legtöbb reklámjuk olyan, hogy a PTC oldalak egymást reklámozzák, tehát nincs mögötte pénzmozgás.
2011. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem hiszel te is a mesékben!

Sok ember bedől az ilyen hülyeségeknek, elkezdi és pár hónap múlva meg sír, hogy mennyit bukott!

Miért nem a legális értelmes dolgokat választja az ember?

2011. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ezt kérdezem én is??? ha ez nem jó,ha ez átverés,akkor hogy hogy csinálhatják ezt mások?nem csak itthon főleg külföldi oldalak is,csomó embert átb@sznak meg kihasználnak,és senki ne tesz ellene semmit.
2011. jan. 19. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek általában mind külföldi cégek, és nem teljesen ellenőrizhető le! Főleg nem az internetes! De ott volt például az a vásárlói klub (elfelejtettem a nevét) mennyi hülye ember bedőlt nekik, és értelmes legális dolgoktól meg félnek! Hát érdekes! Magyar mentalitás nem!
2011. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!