Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szívtátok már meg tesz-veszen...

Szívtátok már meg tesz-veszen a vásárlást?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy tök hamisítvány adidas melegítőt,megkaptam,kicsi lett de eladtam volna ha nem lett volna a fenék részén egy nagy zsírfolt.5 telefon után hajlandó volt az eladó belemenni,hogy visszaküldjük ő meg visszaküldje a pénzt persze levonja belőle az 500 ft jutalékot....8000 ft-ról van szó.Ez volt 2 hete azóta hívtam 1* azt mondta nem emlékszik már rá....??Járt már más is így?Mi a teendő?
2011. jan. 17. 21:34
 1/5 anonim válasza:
Hát max rendörség
2011. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért fizet valaki egy áruért, amit fel se próbált, kézbe se fogott előtte? Ezt sosem fogom megérteni. Ha valaki nem megy bele az utánvétbe, nem becsületesek a szándékai.
2011. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Tesz veszen ált. mindenki előre utalással fizet!De a kérdés (lényege) nem ez volt!

Nézd,te nem rendelsz ellenben én már 1000* rendeltem,semmi gondom nem volt de egy retkes pesti eladó át...ott

2011. jan. 17. 22:03
 4/5 omadjoe ***** válasza:

teszvesz.hu csapatának irj emailt.

amugy ha biroságra adod, akkor a teszveszen történt vásárlást is törvényes szerzödésnek veszik. ott van le irva a teszvesz oldalán a segitség menupont alatt.

2011. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

És ha utánvéttel rendelte volna a nadrágot, akkor mi van? Szerinted a postás kivárja, hogy kibontsd, felpróbáld és ha nem jó, akkor szépen visszacsomagold? Nagyon nem. A postás amúgy sem venné vissza a felbontott utánvételes csomagot.


Szóval, ha nem értesz hozzá, akkor ne írj marhaságokat!

2011. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!