Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-en véletlenül lenyomta...

Ha ebay-en véletlenül lenyomtam a gombot, amivel a terméket kérem és az azt írta fizetnem kell, hogyan vonhatom vissza?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem akarok fizetni. Ugye ilyenkor addig nem köteleznek, amíg nincs megerősítés a részemről??
2010. dec. 28. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy véletlen kellett hogy kétszer is megnyomd. Majd az lesz, hogy nem veszed meg, ad egy negatívat, megint megmondja a külföldi, hogy hehe, egy újabb magyar, aki leütötte és nem veszi meg...
2010. dec. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen, tényleg így volt. Pontosabban direkt kattintottam egyet a kosárra vagy mire, hogy megnézzem, mégis hogy megy ez az egész vásárlás és tényleg lehet-e más kártyával fizetni. Mert ugye a magyar portálokon egy kosárba kattintás után még nem írják ki, hogy gratulálok megvette, még meg kell vagy kétszer erősíteni. Azt hittem, itt is így lesz.


De mivel kibírható összeg, ha elmondjátok, hogyan kell fizetni (csak paypall-al lehet?), akkor állok elébe!

2010. dec. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!