Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netes munkát valaki mondjon...

Roli942 kérdése:

Netes munkát valaki mondjon olyat ami ki is fizet?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha olyas valaki írna akinek saját tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?Mondjuk a siker tapasztalatokra de persze tanácsot is adhat bárki hogy hol érdemes munkát vállalni?
2010. dec. 22. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Én olyat tudok, ami tutira nem: ez a cashfiesta és a mobilpont. "Úgy hallottam" rész: úgy hallottam, egyik hasonló jellegű sem fizet. Pontosabban még nem tudok róla, hogy bárkinek is fizetett volna. Az általam írt kettővel az a gond, hogy a mobilponttól annyira nem kapok smst, hogy kb 30 év, mire összejön 500 Ft, a cashfiestánál szintén az a baj, hogy csinálod, csinálod, és ha kiszámolod az órabéred, az nem éri el az ötven forintot. Annál mér a koldulással is jobban járok :D


Ami viszont tuti fizet, azok a tudást igénylő munkák. Webdesign pédául. De ezekhez tanulni kell. NB hosszú távon jobban megéri tanulni valami ilyesmit, mint kattintgatni.

2010. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Játsszál MMORPG-okat, haverkodj össze pénzes amcsikkal, aztán adjál el nekik játékpénzt dollárért.


Ja, hát ehhez meg ugye elég jól tudni kéne angolul. Meg egy jó karakter se árt, amit vagy megveszel, vagy hosszú hónapokon át felnevelsz, mert egy kezdő kari úgyse tud sok játékpénzt csinálni sehol. Meg arra is fel kell készülnöd, hogy ha ismeretlenül rögtön bele akarsz ugrani a bizniszbe, akkor legfeljebb a fejedet cseszik át, de pénzt nem fogsz látni belőle, előbb megbízható vevőt kell találnod.


Nem könnyű ez se, de nem kell hozzá semmi képzettség a nyelvtudáson meg a napról-napra a gép előtt gürcölésen kívül (szóval a játék részét, mint olyat, felejtsd el), és el tudja foglalni az embert, amíg nincs más. Nekem olyan 20-40ezer körüli összeg összejött mindig belőle havonta.


Ha viszont nem fejezted még be az iskoláidat, és nem kínodban vagy munkanélküli, akkor ezt felejtsd el. A semmi helyett jó ez, hogy jöjjön valami plusz meg lefoglaljon, de ebből soha nem lehet megélni. Tanuljál amíg tudsz, vagy soha nem lesz belőled semmi...

2010. dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Utolsó válaszoló!

Kifejtenéd ezt bővebben?

Mondanál ilyen játékot?, én szívesen csinálnám és munka nélkül vagyok én is, illetve ha tudnál tanácsot adni az üzleti rész -hez is nagyon hálás lennék érte!

emilem : nordmar@citromail.hu

2010. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!