Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék Amerikába küldeni...

Szeretnék Amerikába küldeni egy kis ajándékot. Mennyi vagy hogyan lehet ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Coloradoba menne a csomag és annyit tudok, hogy levélként fel lehet adni 1 kg-ot max 2-t. Meg hogy van valami vám is, de erről viszont már nem tudok semmit, hogy hogyan van pontosan. Mármint azt szeretném megtudni, hogy mennyibe kerülne és mi alapján szablyák ki?? Szerintem max 1 kg lenne a csomag.
2010. dec. 7. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz küldeni?

menj be egy postára és érdeklödd meg. úgy tudom 2 kilóig fix ár van az felett olyan 10000 Ft feletti az ár.

2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát egy normál képet bekeretezve meg egy cd-t mellé és taán valami apróságot. max 1 kg lenne.. 10 000 Ft? :O
2010. dec. 7. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma adtam fel Ausztriában, mert ott olcsóbb, mint itthon. 2kg-ig volt (egy könyv, meg szaloncukor), 31 EURO volt, légipostával, az gyorsabb. Normál módon 17 EURO lett volna.
2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!