Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Téves utalás. Hogy irjak...

Téves utalás. Hogy irjak átvizsgálási kérelmet?

Figyelt kérdés
2010.11.24.én utaltam otpből unicreditbe. 2hét után kiderült, hogy rossz helyre ment a pénz. Az Otp-nél azt mondták írjak egy kérelmet, hogy vizsgálják át az ügyet. mi szerepeljen a levélben? nem értek az ilyenhez. segítséget előre is köszönöm.
2010. dec. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát írd meg hogy ekkor és ekkor utaltál innen ide és rossz helyre ment a pénz, mit lehetne tenni, vissza lehet-e utaltatni.
2010. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne esetleg valami konkrét dolog az üggyel kapcsolatban, mert nekem az ügyintéző a Neptun gyűjtőszámlám helyett arra a számlára utalta el a pénzemet (25000 - nekik nem nagy tétel, nekem diákként az), amiről az ösztöndíjat utalják, az pedig az Államkincstárhoz tartozik. Telefonáltam én fűnek-fának (már azt külön kunszt volt az egyetemen kideríteni, hogy hová tartozik az a bankszámlaszám egyáltalán), mindenki küldött tovább, a banknál is írtak levelet a számlakezelőnek, de máig semmi nem történt...
2010. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a legjobb, majdnem mindenki mindenhol azt mondta, hogy maradjak csak nyugodtan a sejhajomon, mert majd úgyis "kiszűrik" és maguktól visszautalják. Hát annyira nem szűrték ki.
2010. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Visszakaptad aztán?
2022. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!