Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valaki itt aki statiszta...

Van valaki itt aki statiszta munkákat elvállal filmeknél?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb ilyen cég, aki közvetlenül a munka után, nap végén ki is fizet? Csak úgy hallomásból tudom hogy van valami cég ami egész jó, csak nem találom a neten sehol. Úgy emlegették hogy Bordzsa vagy valami ilyesmi nevet mondtak, de lehet nem jól hallottam. Valaki nem tudja melyik ez?
2010. dec. 1. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen statisztáltam a SpotCasting-nál, ez nem tudom létezik-e még, de most az OpenCastingnál vagyok, ez jóféle.

Nem aznap fizetnek, hanem később, de teljesen cégfüggő. Catering van, és busszal visznek a forgatási helyszínre.


Nekem eddig csak reklám jött össze (T-mobile és Suzuki) de hívtak már tapsolni, csak az necces, nem vállaltam.

2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tapsolás miért necces?

Én most a hollywoodnál vagyok, de itt is később fizetnek. De én olyasmit keresek ahol rögtön a nap végén már fizetnek is, állítólag van ilyen, csak nem tudom melyik. Regisztrációs díj van nálatok, az opencastingnál? Mert ha azt mondod hogy jó az a cég, akkor lehet oda is beregisztrálom magam, jobb ha többhelyen vagyok :) Illetve hol van nekik a központ, ahol belehet regisztrálni?

2010. dec. 1. 10:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van regisztrációs díj, de csak 1500 pénz. Ha meg időközben változik a külsőd, akkor a következő regisztráció már free.

Tapsolni azért nem jó, mert alig adnak valami zsét és ott sz*psz alkalmanként 4-5 órát is. Nem mehetsz csak úgy ki vécére stb.


Ja, itt az Open honlapja: [link]


Rendes színészek is vannak náluk, nem csak amatőrök.

2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah értem, tapsolóson eddig még nem voltam, de akkor nem is megyek. :) Köszi az Openesek oldalát, akkor elmegyek hozzájuk pénteken szerintem regisztrálni.
2010. dec. 1. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól lehet ezzel keresni? Vagy csak alkalmanként van munka?

Nyugodtan elárulhatjátok, nem pesti vagyok, nem fogok feljárni és elvenni a munkátokat:-)

2010. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én most épp állást keresek, nekem csak addig kell kiegészítő fizetésnek, amíg nem találok állást. Az hogy mennyit adnak, az változó, van amikor csak 2-3 ezer forint, de ez ritka, van amikor 10 ezer egy napra. De inkább úgy kb a 6000 Ftot lehet átlagosnak tekinteni. Viszont van amikor egy hónapon keresztül nem hívnak sehová, az jó eset ha egy héten 2-3 szor lehet menni. De én ezért akarom magam több helyre beregisztrálni, hogy ha több helyre hívnak, több pénz.
2010. dec. 1. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ebből tényleg nem lehet megélni. nem bánom, hogy nem megyek kipróbálni:-) sok sikert azért neked. bár inkább a munkakereséshez, nem a statisztáskodáshoz.
2010. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. dec. 3. 00:44
 9/11 anonim válasza:
Én is szeretnék statiszta lenni, de nem tudom, hogy melyik ügynökséghez van értelme elmenni. Ha valakinek van tapasztalata, vagy tud ajánlani egy ügynökséget, annak nagyon örülnék. :)
2011. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a Bordzsa az egy filmXDBorgiák magyarul...
2011. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!