Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne legolcsóbban...

Hogyan lehetne legolcsóbban képet készíttetni?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék tenni a lakásban több nagy méretű képet. Nagyjából egy négyzetméter nagyságtól kezdve 200x140cm-es képekre gondoltam.

A vakrámázott, vászonra nyomtatott poszter ára nagyjából, ha 100x100 cm-es a kép, akkor 12.900-25.000 Ft eddigi internetes kereséseim alapján.


Van olyan lehetőség, hogy matricaként nyomtatja ki egy cég ilyen méretben a képet, viszont akkor pluszban valahonnan vásárolnom kellene egy erős alapot (funérlap is megteszi vajon? nem tudom mennyibe kerül) és hozzá keretet.


Vagy matricának kinyomtattatom (ez kb. 2500 Ft/négyzetméter) és keretet csináltattatok a képnek - nem tudom milyen árban dolgoznak az asztalosok/"keretezők"?


Vagy üveglapot vágattatok az üvegesnél és ahhoz megint kell egy erős alap, plusz az apró rögzítők, amik összefogják az üveget, a képet és az alapot.

Az elkészített üveges képkeretek sem olcsók, nagy méretben úgy tudom - emlékezeteim alapján -, ott is lehet 7.000-15.000 Ft (IKEA pl.).


Eseteleg más lehetőségek vannak, hogy hogyan lehetne spórolni a poszterkészítésen?


2010. nov. 25. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!