Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik magánnyugdíjpénztárnál...

Melyik magánnyugdíjpénztárnál van kifizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én jelenleg az OTP Magánnyugdíjpénztárnál vagyok, de családi okok miatt sürgősen szükségem lenne a bent lévő pénzre. 2004. 07. havától vagyok tag.

Sajnos az OTP csak min. 10 éves tagság után fizet ki...

Kérlek, ajánlatok olyan magánnyugdíjpénztárat, ahová esetleg átlépnék és lehetőség van kifizetésre.


Nagyon Köszönöm


2010. nov. 23. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd a magánnyugdíjpénztár csak nyugdíjas korodba fog kifizetni, amire te gondolsz az az önkéntes nyugdíjpénztár és az is csak a kamatot fizeti ki 10 év után nem azt amit te befizettél. de mindegyik önkéntes ny.p. így csinálja, nem fogsz olyan pénztárt t5alálni amelyik hamarabb kifizeti neked
2010. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok elöször is azt döntsd el, hogy melyik van neked, mert a magánnyugdíjpénztár a kötelezően választott, az önkéntest pedig te +-ba fizetheted magadnak
2010. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köteleződ van vagy önkéntes? Az előbbit nyugdíjas korodig nem kapod meg, az utóbbit kikérheted előbb, de nem tudom a feltételeket. Amúgy meg akármid van, az OTP nagyon rosszul kezeli a pénzeket minden téren, nem értem, hogy lehetnek még ügyfelei.
2010. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt jogszabály írja elő, de gondolom a PSZÁF honlapján van róla bővebben adat.
2010. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!