Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha külföldi számot használok...

Ha külföldi számot használok itthon, akkor ha sms-t küldök, a fogadó félnek nem kell fizetnie azért, ugye?

Figyelt kérdés
Nem teljesen tudom hogyan vannak ezek a díjak. Külföldi kártyám van. Ha hívok valakit akkor úgy tudom kell a hívott félnek is valami díjat fizetnie, ezért is kérdezem, hogy az sms/mms fogadásáért neki nem kell ugye fizetnie semmit?
2010. nov. 21. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy kell, rosszul tudod.

Neked kell.

2010. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te hívod vagy te írsz neki sms-t akkor neked kell fizetni.

Ha ő hív akkor neki is és neked is fizetned kell.

2010. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. közben sikerült kiderítenem mi hogyan van. sms-t ha nekem küldenek az duplaannyiba kerül. hívni úgysem fognak szóval az végülis mindegy. csörgetésért meg nemkell fizetni semmit.
2010. nov. 29. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!