Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kötelességem-e fizetni?!...

Kötelességem-e fizetni?! Nagyon ideges vagyok, tudna-e valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Egy honlapra felraktam egy ingatlanhirdetést 2-3 hónappal ezelőtt.Regisztráltam, felraktam.Egyetlen egy érdeklődő sem keresett telefonon a ház miatt.Szóval 2-3 hónap elteltével most kapok egy emailt: "A hirdetés feladásakor Ön elfogadta az általános szerződési feltételeket.

Ebben kimerítő tájékoztatást kapott minden feltételről, így a hirdetésre vonatkozó díjakról is.

Tájékoztató e-mailünkben ismételtem felhívtuk a figyelmét a legfontosabb részletekre.


3 nappal az ingyenesség lejárta előtt figyelmeztettük, hogy az ingyenesség 3 nap múlva lejár.A fentiekre hivatkozva nem áll módunkban eltekinteni Fizetési kötelezettségétől.


Együttműködését nagyra értékeljük és köszönjük!"


Se nem tájékoztattak, se nem szóltak 3 nappal előtte hogy kell fizetnem.Miért nem előre kell fizetni nekik? 13500 Ftról van szó, ami azért a mai világban nem kevés!


2010. nov. 21. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Be nem fizetném, nekünk mindig előbb írtak, hogy vagy fizetünk vagy leveszik a hirdetést az oldalról.
2010. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is így vagyok, de tehetnek ellenem valamit??
2010. nov. 21. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Aláírtál valamit saját kezűleg?? Ha nem akkor ki is adta fel a hirdetést?? Egy kisgyerek vagy a fene tudja ki is.... Az e mail amit megadtál az is ki tudja kié, nem ?? Meg ki tudja ki kontárkodott arról az e mail címről, nem??
2010. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"3 nappal az ingyenesség lejárta előtt figyelmeztettük, hogy az ingyenesség 3 nap múlva lejár.A fentiekre hivatkozva nem áll módunkban eltekinteni Fizetési kötelezettségétől."


"Se nem tájékoztattak, se nem szóltak 3 nappal előtte hogy kell fizetnem"


Egy állítás, egy tagadás. Ha figyelmeztettek emailben, azt bizonyítani tudják. Ha nem figyelmeztettek, akkor nem tudják bizonyítani. Az utóbbi esetben úgymond a szerződési feltételek nem teljesítése miatt nincs keresnivalójuk. Kérd meg, hogy küldjék el a figyelmeztető email eredetijét.

2010. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Akit érdekel a történet facebook: "Összefogás az ingatlandepo.com ellen"!!!!!!!!
2010. nov. 21. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel már foglalkozott a Tékozló Homár is! A második válaszoló linkelte is, ott van néhány jó tanács!
2010. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy szép választ, hogy feljelented őket átverés miatt. Még jobb, ha van ügyvéded, és ő ír nekik. Mellesleg valóban jelentsd fel őket.
2010. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!