Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkák vannak?...

Milyen diákmunkák vannak? Mennyi idő alatt mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok, hogy következő nyáron vállalok vmilyen diákmunkát. Milyenek vannak, amik nem nehéz fizikaiak? És mennyi időre lehet vállalni és ezalatt mennyit lehet keresni. 16/f vok és addigra meglesz 7 ecdl vizsgám és alapfokú angol nyelvvizsgám.


Salyát tapasztalatok is jöhetnek.


2010. nov. 16. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Fejér megyei vagyok de Fehérváron nem igazán lenne jó mert attól 40 km-re Sárbogárdon lakom.
2010. nov. 16. 16:26
 2/4 anonim válasza:
A legtipikusabb diákmelók a szórólapozás ami nem olyan vészes... én nyáron csináltam 3 hétig egy ismerősöm cégének feketén 70-et kaptam érte mert kidobáltam 12 000 szórólapot... vagy volt az több is? nem tudom... naponta mondjuk 1000 db-ot... Kicsit para volt mert mindenféle engedély nélkül történt így nekem is figyelnem kellett a sünökre, közterület felügyelőkre is... Volt is a közterületesekkel kalandom, de nem valami sportosak... 110 kg voltam és lazán lefutottam őket rövidtávon... Tavasszal kezdtem a parkour-t és így relatív könnyen ugráltam a kerítések felett, játszótereken át... Bár napi 4-5 óra volt... hát mit ne mondjak.... ki gyalogoltam magam...:D
2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért az jó pénz szórólapozásért.
2010. nov. 16. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg annyira nincs sok leehtőséged válogatni, vállald el, amit megkapsz.

Ami fontos, az az, hogy minél előbb, már április-májusban járj munka után, mert sokan szeretnének dolgozni és ha csak suli után kezded nézni, akkor könnyen hoppon maradhatsz.

Valamint szerintem igenis nézz Fehérváron, sőt akár Budapesten is, mert vonattal egy órán belül ott vagy, az azért nem annyira veszélyes és sokkal több a lehetőséged.

2010. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!