Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe fog kerülni ez a...

Mennyibe fog kerülni ez a telefonhívás?

Figyelt kérdés
Minap az egyik haverom felhívott Törökországból, kb 2percig beszélgettünk, amikor mondta, hogy a hívás díjának fele engem illet. Előfizetéses a mobilom(T-mobil) így még az összeget nem tudom, de érdekelne.
2010. nov. 9. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem terhel teged semmilyen dij sem. Mivel TE nem tudhatod hogy ö kint van, ezert TE nem fizetsz egy fillert sem ezert a hiväsert.
2010. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyeseg. A haverod jo nagy hülyeseget mondott, mert ez nem igy van. Akkor fizetnel te is a hivasfogadasert, ha te lennel Törökorszagban es ö hivna Magyarorszagrol, de akkor sem a felet. En pl Nemetorszagban elek, hasznalom a magyar mobilomat is. Ha engem hivnak, akkor ötven valahany ft-ot kell fizetnem percenkent. De, ha otthon hasznalom a magyar mobilomat es Nemetorszagbol hivnak, akkor ezert nem kell nekem fizetnem.


Mindez azert van, mert mondjuk te telefonalsz Magyarorszagrol a haverodnak, de nem tudod, hogy ö törökorszagban van, igy az ö felelössege, hogy eldöntse, fogadja-e a hivasodat, mert a KÜLÖNBÖZETET (ami mondjuk az eu-ban, ha jol tudom, mar mindenhol fix aras), ö fizeti, hiszen neked nem kell feltetlenül tudnod, hogy akit hivsz az külföldön van. Remelem erthetö volt.


Mellesleg, ha felreertettem, es te vagy Töröko.ban, akor ez a 2 perc, maximum 200 ft lehet, de annyi sincs.

2010. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostmár világos ez a téma.
2010. nov. 9. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!