Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jutunk el...

Szerintetek mikor jutunk el arra a szintre, hogy ne diszkrimináljanak minket gyerekmenteseket, és ugyanúgy/ vagy egyáltalán bárhogy támogassanak?

Figyelt kérdés
Például felújításhoz, lakás vagy házvásárláshoz kedvező hitel konstrukció, plusz szabadnap stb. Ez mind elérhetetlen, mivel jelenleg minden területen hátrányos megkülönböztetés ér minket. Mindannyian másodrendű állampolgárokként vagyunk kezelve.

ma 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
#9 hat ja, inkabb gyereknevelesre aldozok 20 evet az eletembol, csak hogy ne egyedul haljak meg, nem is ertem miert nem teszi ezt mindenki.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Igazából pozitívan diszkriminaljak azokat akiknek van gyereke.


Mi pedig maradunk az alapnál.


Én már elengedtem ezt, hogy bármi járjon nekünk is.

Cserébe majd fizethetik a mostani gyerekek a milliós nyugdijamat! 😂

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha lesz annyi friss születés szám támogatások nélkül ami esetleg életben tudja tartani a nyugdíjrendszert.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#20: Agyban vannak komoly bajok nálad.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!