Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hányszor néztek rá a bankszáml...

Hányszor néztek rá a bankszámlátokra egy hónapban?

Figyelt kérdés
Én Németországba élek és mióta itt vagyok havonta 2x nézek rá az enyémre... Mikor utalok a tulajnak, és Mikor jön a fizetés.. ennyi vagy ha valamit még magamnak akarok de max 3x. Mert tudom hogy ha bemegyek a boltba van elég bőven hogy ne keljen matekozni.. és olyan fura hogy Magyarországon ismerősök Mindig matekoznak a vásárlásokon ami szomorú :(

ma 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szokott proli
ma 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
majd mikor visszajössz "Magyarországba", akkor megint újra matekozhatsz te is.
ma 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Írhatsz valami ilyesmit válaszként:


Ez benne van, de egyelőre még nem tervezek visszaköltözni, és próbálok minél többet félretenni, hogy majd ne kelljen annyit matekozni, ha hazajövök. Sajnos itthon tényleg nehezebb megoldani a mindennapi dolgokat, de remélem, hogy idővel változik a helyzet.

ma 05:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én naponta többször ránézek applikációban. Nem azért matekozom kell, hanem áttekintsem a napi kiadásokat. Ritkán van, hogy valami rosszul könyvelődik (pl. többszörös levonás), akkor azt tudom időben jelezni korrigáltatni, stb.
ma 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha. Ha valami változás van kapok SMS-t.
ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utaláskor látom a bankszámlám forgalmát. Ha havonta többször utalok, akkor többször látom. Ha nem utalok, akkor nem szoktam nézegetni.

SMS szolgáltatást nem kértem. A kollégák ugyis mondják, hogy kaptunk fizetést vagy sem. Ha ők kaptak, akkor nyilván én is. Az összeget pedig fejből tudom.

ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!